Обробка каменю
Граніт залягає під осадовими породами, що складають більшу частину поверхні землі. Перш ніж приступити до добування граніту, добре зважують наскільки рудовище багате. Спочатку обирається частина гранітної стіни, довжиною до 40 та шириною до 8 метрів, далі робляться довгі жолоби куди поміщаються вибухівка. З допомогою вибухівка порода вивільняється.Сталевими штирями вирубуються гранітні блоки різного роміру. Зазвичай це 4 х 1.5 м, а вага близько двадцяти тон.
Саме з надходження таких блоків і починається робота. Для початку блок перевіряється на на цілісність та однорідність кольору. Далі блок ріжеться пилкою металевими алмазними сег
ментами на різні частини, при різці використовується велика кількість води, щоб запобігти перегріванню елементів та зменшити тертя.
Щойно блок розрізали на відповідні частини, кам’яні елементи відправляються на шліфовку. Спеціальна машина, дозволяє вирівняти камінь і досягти однорідності структури. Процес шліфування досить тривалий і кропіткий. Щоб досягти ідеального рівня шліфовки використовується майже два десятка змінних головок (шарожок). Після закінчення цього процесу майстри приступають до поліровки каменю. Поліровка відбувається в 21 крок. Алмазними кругами, кожен елемент каменю відполіровується до блиску.
Для деяких видів елементів, таких як сходи, доріжки потрібна груба шліфовка. Тоді майстри обробляють камінь термічно, або застосовується обробка бучардою. Щоб сходи не були слизькими, а камінь набув благородного вигляду.