Послуги

Ми займаємось виготовленням пам’ятників та виробів з каменю вже 20 років. За цей час,  нами було створено кілька тисяч робіт. Ми відповідаємо за якість та гарантію.  Кожна наша робота зроблена  з повагою  до замовника. Наші працівники, виконають будь-які побажання клієнта. Ми виготовляємо: пам’ятники, сходи, підвіконня, стільниці, балясини, каміни та декоративні елементи з каменю.

Ми також здійснюємо монтажні роботи: монтаж, демонтаж пам’ятників, вкладання плитки та бруківки, встановлення сходів та монтаж камінів та ін.

Наші художники-гравірувальники створюють неповторні художні роботи. Портрети робляться вручну, що дає можливість досягнути великої схожості та глибокого нанесення портрету. Також нанесені нами портрети на пам’ятники з часом не втрачають якість та не тьмяніють.

Ми надаємо консультації по виготовленню, та встановленню пам’ятників та інших виробів з каменю. Наш дизайнер створить вам ексклюзивний макет, якщо вам потрібен оригінальний виріб.

На кожен наш виріб ми даємо гарантію: з габро, та кольорових гранітів до 10 років.

Ціни

До кожного клієнта у нас особливий підхід. У нас можна придбати продукцію в розстрочку, без переплат і кредитів. Також завжди можна отримати знижку в залежності від об’єму виконаної роботи.  Знижки робимо індивідуально в залежності від обраного  зразка.

Ціна найдешевшого пам’ятника  -3500 грн.

Підвіконня  від 400 грн.